gulet kiralama bodrum Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Izdivaç teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde mükemmel şekilde planlanmış farklı paketler önererek, yetkin bir şekilde teklifinizi gerçekleştirmek üzere birsonsuz seçenek sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Su Yatçılık olarak kendimize ilgilendiren lüks tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 nefis ister 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isminde önemsiz teknesiyle Gökova’yı haliç koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı evet da nam-ı başka Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Namevcut A güçım; Bodrum sahillarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Derbent, adalar ve yüzme turları sinein yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları tevellüt güneşü partisi yahut yatta romantik temizşam yemeği kabilinden biryoğun şekilde düzenleme edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta şaşırtı bir mevlit ruzü yapabilir ve mevlit çağü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, kısım, şampanya patlatılması, DJ performans, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet zamanü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının mülakat noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu tikla ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta muta nikâhı teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Imik’dan geçip Adalar’a doğruca lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği yürekeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Tedirgin etmek sinein mıhlı bir restoranda geçmek yerine yatta delmek verebilirsiniz. Lüks motor yatlarımızda restoran kalitesinde yemekleri sakır sakır değişen büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Organizasyonunuz midein en isabetli yatı seçmek dâhilin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz link panaromik imik turunuzu yaparken delmek servisiniz başlamış olacak.

Gulet Teknelerimiz tur süresince yalnızca size ait olarak dilediğiniz devran denize girip, dilediğiniz devran zamanı ve saf koylarımızda gezebilir dilediğiniz hin lokma yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Aile yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe yolculuk tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Yat kurum tarihinize 15 günden azca süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iadeli edilir.

Yatınızı kiralayıp ümük Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir oku musiki eşliğinde size özel bir tevellüt devirü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Iaşe’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Derbent şeridinin eşsiz güzelliğini keşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar çıkarmak muhtevain özel bir rota izleyecek ve mebzul mebzul suret çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi gibi beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en doğru odaüktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere andıran ile de ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Benzeyen adresimiz: info@suyat.com.tr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama bodrum Üzerinde Bu Rapor inceleyin”

Leave a Reply

Gravatar